Po Lucho Caprze / Alexie Chozasie (TS8), drugi nasiono pakuje torby w Betclic Premier Padel Bordeaux P2.

Powtarzaliśmy to od początku zawodów: Gironde P2 zapowiada się wyjątkowo otwarcie, czego dowodem jest nie jeden, ale już dwóch rozstawionych zawodników, którzy opuszczają rywalizację zaraz po wejściu do rywalizacji mężczyzn.

W środę przedwcześnie przegrał młody duet Alexa Arroyo i Edu Alonso. W meczu w 100% hiszpańskim Edu i Alex doznali faulu Miguela Beniteza i Alvaro Cepero. Andaluzyjczycy, z poprzedni, udowadniają, że wyraźnie mają swoje miejsce w głównych tabelach Premier Padel.

Po zdenerwowaniu Paquito i Lebrona w Mar Del Plata, outsiderzy mają parę numer 6 w tym Betclic Premier Padel Bordeaux P2 w zaledwie 1 godzinę 18! Końcowy wynik 6/4 6/2 dla Miguela i Alvaro, którzy jutro w XNUMX/XNUMX finału zmierzą się z Javim Martinezem i Pincho Fernandezem. Cokolwiek się stanie, w ćwierćfinale na Arkéa Arena pojawi się para, której się nie spodziewaliśmy!

Aby śledzić pozostałe mecze w Gironde:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !