Do sedna sprawy dochodzimy w Arkéa Arena. Rzeczywiście, w najbliższy czwartek runda 16 Betclic Premier Padel Burgund P2.

W przypadku dziewcząt będziemy śledzić wejście do biegu najlepszych par zawodów: Triay/Fernandez, Ortega/Virseda, Castello/Jensen i Araujo/Riera. Do najbardziej emocjonujących meczów należy z pewnością pojedynek utalentowanych młodych par: Ustero/Alonso vs Canovas/Velasco. Początek działań wojennych o godzinie 10:00 na pasie startowym 2.

Jeśli chodzi o mężczyzn, spotkaniem, którego nie można przegapić, jest z pewnością spotkanie Bela / Tello i Leal / Campagnolo.

Czy po szesnastkach, które naznaczone były eliminacją wśród mężczyzn główek nasion 2, 6 i 8, w ten czwartek w Gironde nadal będziemy uprawnieni do jakichś niespodzianek?

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze:

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !