Lea Godallier ogłosiła na początku roku: zamierza powrócić na międzynarodowe zawody, we Francji, w Bordeaux P2. I rzeczywiście, jeśli przyjrzymy się szybko lista meldunków w Gironde, zauważamy obecność francuskiej cyfry 2.

Jednak Léa Godallier i jej partner to 16. para… kwalifikacje ! Rzeczywiście, obecna 60. pozycja na świecie może równie dobrze zostać zmuszona do przejścia przez okres poprzedzający pierwszy turniej Premier Padel We Francji. Nie bez powodu kojarzona jest w Bordeaux z zawodniczką słabiej notowaną od niej, choć utalentowaną: Charlotte Soubrié (167).

W wywiadzie, w lutym ubiegłego roku, przyznała się nam Léa Godallier nie mając planów gry z francuskim graczem. Dodała jednak, że „nic nie było pewne„. Dlatego nie jest aż tak zaskakujące zobaczyć ją u boku Charlotte Soubrié. Jednak to skojarzenie z Albigeoise może być wyjątkowy na wznowienie turnieju. Zwłaszcza, że ​​Léa przypomniała nam: „znalezienie partnera jest trudne..."

W każdym razie powrót Léi Godallier został zatem potwierdzony! Teraz czekamy, które pary dostaną symbole wieloznaczne na ten turniej. Bo jeśli Léa i Charlotte są chwilowo zmuszone przejść przez previa, to mogłoby tak być że dostaną zaproszenie, co bezpośrednio kwalifikowałoby ich do stołu finałowego.

Już wkrótce dowiemy się więcej…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.