Wszyscy z niecierpliwością czekają na ten moment: powrót Lea Godallier na torze padelkilka miesięcy po wycofaniu się z zajęć ze względu na ciążę.

Obecnie zobaczymy francuskiego numer 2 na centralnym torze Betclic Bordeaux P2, wraz z innym francuskim graczem: Charlotte Soubrié. Pierwszy poważny pojedynek czeka Francuzów, którzy w kwalifikacjach zmierzą się z trzecim rozstawionym: Pujals/Marchetti.

Giorgia Marchetti… o czym ostatnio rozmawialiśmy, ponieważ dotyczy zawodnika, z którym Léa Godallier będzie rywalizować w Majorze Włoch ! Będzie to zatem bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy dwójką przyszłych partnerów... którzy zmierzą się ze sobą już w najbliższy poniedziałek.

Oczywiście mecz Charlotte i Léi będzie kontynuowany Padel Magiczny telewizor, jak wszystkie spotkania odbywające się na centralnym torze tego Bordeaux P2:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.