La ostateczna lista zarejestrowanych au Premier Padel Bordeaux P2 nie tylko przynosi organizatorom dobre wieści: Top 8 mężczyzn i numer 1 kobiet nie pojadą do Gironde...

Duży cios dla P2 Bordeaux, gdyż do zawodów nie zgłosiły się pary Coello/Tapia (1), Galan/Chingotto (2), Lebron/Navarro (3) i Stupaczuk/Di Nenno (4). Wśród dziewcząt jedynie numery 1: Ariana Sanchez i Paula Josemaria zdecydowały się nie wziąć udziału w turnieju. Po trzech tygodniach spędzonych w Ameryce Południowej zawodnicy z pewnością postanowili trochę odpocząć. Nawet jeśli jest to godne ubolewania, jesteśmy w stanie je zrozumieć, zwłaszcza że P2 rozgrywa się tuż przed Rome Major, jednym z czterech najważniejszych wydarzeń sezonu.

Jest to oczywiście denerwujące dla opinii publicznej, ale nie wszystko stracone! Losowanie kobiet zapowiada się ekscytująco, a para będzie w najlepszej formie w danym momencie, Brea / Gonzalez, którzy tam będą, a także cała reszta elity padel świata, w szczególności z Gemmą Triay i młodą Claudią Fernandez, które wspólnie walczą o pierwszy tytuł. Będziemy także śledzić oczekiwany powrót Marty Marrero, który to nastąpi jego wielki debiut z Aranzazu Osoro w Żyrondzie.

Dla mężczyzn są to bardzo otwarte i nietypowe zawody, w których na papierze istnieje wiele par, które mogą zapewnić sobie ostateczne zwycięstwo. Czy rozstawiony z numerem 1 Bela / Tello będzie w stanie uhonorować swój status i odejść z trofeum? W każdym razie może to być ostatnie trofeum zdobyte przez legendarnego mieszkańca Pehuajo, który po sezonie odejdzie na emeryturę. Chwila, której nie można przegapić!

Po stronie francuskiej widzimy, że zarejestrowanych jest wiele par i teraz czekamy, aby dowiedzieć się, kto będzie uprawniony do słynnego wild-cards.

Zrozumieliście, choć oczywiście szkoda, że ​​Top 8 męskiego świata i numer 1 kobiet nie pojadą na Arkéa Arena za dwa tygodnie, ale i tak wydarzy się kilka bardzo dobrych rzeczy padel i światowej klasy gracze, oczywiście, wśród dziewcząt, ale także wśród mężczyzn, takich jak Miguel Yanguas, Momo Gonzalez, Sanyo Gutiérrez…

Znajdź listy zarejestrowanych ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !