Le Premier Padel Zbliża się Bordeaux P2 i zastanawiasz się, kto będzie obecny podczas tego pierwszego dużego turnieju w sezonie we Francji.

Jak zobaczysz na zaktualizowanych listach poniżej, francuscy gracze będą nie mniej niż szesnaście osób do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Wśród dziewcząt znajdziemy jak zawsze Alix Kolombona i Julieta Bidahorria w losowaniu głównym. Jessika głupszy i Carla Toully będzie obecny także w słynnym zdjęcie, którzy korzystają z wild-card nagrodzony przez turniej.

En poprzedni, znajdujemy stowarzyszenie utworzone przez Léę Godallier i Charlotte Soubrié. Francuzki mogą być zadowolone brak numerów 1 Josemarii i Sancheza, którzy jako ostatnia para przystąpią do kwalifikacji!

Wśród chłopców jest dwóch wild-cards na stół, które zostały zaoferowane francuskim graczom. Jeden z nich jest dla Tomasza nr 1 Liga, który utworzy ciekawy zespół z włosko-argentyńskim Arisem Patiniotisem. Drugi jest dla duetu 100% tricolor Blanque / Guichard.

Z góry dwa wild-cards zostały dane Francuzom: jeden jest za Maigret/Seurin, drugi za Jorisa / Vanbauce’a. Duety Moreau / Bergerona et Scatena/Vives, obecni dzięki swoim punktom, zwiększą do jedenastu liczbę Francuzów, którzy będą mogli wśród mężczyzn przemierzać zbocza Arkéa Arena!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !