Tymczasowa lista uczestników Genova P2 ujawnia kilka nowych par na torze Premier Padel : Sanyo / Arroyo, Alonso / Chozas, Capra / Sanchez…

Po raz kolejny „okno transferowe” wstrząsa planetą padel ! Wśród nowych par znajdziemy parę Alexa Arroyo i Sanyo Gutiérreza, która wcześniej oczekiwane przez wielu. Czy Sanyo odzyska całą swoją magię pod wpływem przytłaczającego Walencji?

Były partner Arroyo, Edu Alonso, wraz z niejakim Alexem Chozasem utworzą nowy duet, który będzie zarówno młody, jak i dynamiczny.

Były kolega z drużyny Chozasa, Lucho Capra, utworzy czwarty związek z Maxi Sanchezem! Jest oczywiste, że ci dwaj gracze, którzy są bardzo bliskimi przyjaciółmi w życiu, nigdy nie odpuszczają sobie nawzajem!

Wśród dziewcząt widzimy, że Nuria Rodriguez jest zarejestrowana w Carolina Orsi! Po stronie francuskiej Carla Touly współpracuje z Lucią Perez (89).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !