Le Genova P2 wystartowała dziś rano we Włoszech i już od pierwszej zmiany dnia mieliśmy prawo do pojedynku francusko-francuskiego. Na torze : Dylana Guicharda et Bastien Blanqué znaleziony Julian Seurin et Człowiek żyje ! Spotkanie, w którym dwóch zawodników Toulouse Padel Klub był faworytem.

Gdyby jednak istniał korzyść dla pary Guichard/Blanqué na papierze nie było tego czuć na boisku, bo mecz toczył się w trzech zaciętych setach!

Rzeczywiście, Dylan i Bastien nie rozpoczęli meczu zbyt dobrze, co zaniepokoili bardzo sprawni Julien Seurin i Man Vives. Para Seurin/Vives była w stanie stworzyć znacznie więcej okazji (8 break pointów na 3 konwertowane), aby objąć prowadzenie w tej rundzie i je wykorzystać: 6 / 2.

Dylan Guichard i Bastien Blanqué obudzili się w drugiej rundzie. Na korcie tendencja uległa odwróceniu i tym razem w gestii graczy TPC leżało zaproponowanie sobie pewnych możliwości (4 punkty przerwania uzyskane za 2 konwersje). Z drugiej strony Julien i Man nie uzyskali żadnych punktów krytycznych. Wróć do zestawu wszędzie: 6/2.

Trzeci set to zacięta walka pomiędzy obydwoma zespołami. Po raz kolejny Man Vives i Julien Seurin nie zgłosili się nie ma możliwości odebrania zaangażowania swoim przeciwnikom. Z drugiej strony Dylan i Bastien przełamali się w najlepszych momentach i przyjęli tego seta: 7/5.

Już jutro Bastien Blanqué i Dylan Guichard zagrają ponownie! Od tego momentu czeka ich wielka walkabędą przeciwni 3 nasionom : Denis Tomas Perino (48) i Pablo Garcia Rodrigo (79).

Od tego czasu dzień nie jest jeszcze zakończony dla przedstawicieli Francji Thomas Leygue zagram dziś wieczorem o godzinie 18 !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.