Nowe nasiono na macie w Genova P2. Po eliminacji Jona Sanza i Coki Nieto (TS7), kolej naAlex arroyo et Sanyo Gutiérrez (TS8) do opuszczenia Ligurii. Na pierwszym wspólnym turnieju para Arroyo / Gutierrez została pokonana przez wersję 4.0 Capra / Sanchez.

Na tym spotkaniu sprzeciwiły się dwie nowe pary. Cóż, nie jest to żadna nowość, odkąd Lucho Capra et Maxi Sancheza są już w czwartym stowarzyszeniu. Dość powiedzieć, że ci dwaj gracze znają się na pamięć. Być może to właśnie to wspólne doświadczenie pozwoliło im wygrać w tej 1/8 finałowej rundy, zakończonej w trzech setach przez Maxiego i Lucho: 4/6 6/3 6/4.

Pomimo bardzo dobrego startu Alex Arroyo i Sanyo Gutierrez mieli później pewne trudności. W szczególności udało nam się zaobserwować pewne problemy z komunikacją na torze. Nie ma nic bardziej normalnego dla dwóch równych zawodników, którzy rozegrali razem swój drugi mecz.

Lucho Capra i Maxi Sanchez wracają do ćwierćfinału! Przeciwnikiem będą zwycięzcy meczu Zapata/Barahona – Lebron/Navarro. Mecz ten będzie można śledzić na żywo na kanale YouTube Premier Padel.

Program i linki można znaleźć tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.