Denis Perino i Pablo Garcia (previa TS3) zdecydowanie nie są udane dla Francuzów! Po wczorajszym zdominowaniu Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda, we wtorek wyeliminowali Thomasa Leygue i jego argentyńskiego partnera Ramiro Valenzuelę.

Po raz kolejny para hiszpańsko-zaalpejska (Perino jest z urodzenia Argentyńczykiem, ale naturalizowanym Włochem) zwyciężyła w dwóch setach: 6/4 6/2.

Sukces, który pozwala Denisowi i Pablo wspiąć się do głównej drabinki.

Przygoda Leygue'a i Valenzueli kończy się we Włoszech. Aixois i jego partner nadal będą mogli się z tego cieszyć wygrał dwa mecze w kwalifikacjach tego Genova P2.

Jak to często bywa, Alix Collombon jest zatem ostatnią trójkolorową drużyną, która nadal startuje w Genui. Lyonnaise zadebiutuje jutro z Julietą Bidahorrią przeciwko parze z poprzedni.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !