Poważne rzeczy zaczynają się we Włoszech, od ćwierćfinału mistrzostw Premier Padel Genova P2, który rozpocznie się o godzinie 11:00 w najbliższy piątek.

W przypadku dziewcząt sprawa jest prosta, w 1/8 finału nie było najmniejszej niespodzianki, dlatego w ćwierćfinale znajdziemy osiem najlepiej sklasyfikowanych par! Wczoraj wszystkie mecze kobiet rozegrane zostały w dwóch setach, czy dzisiaj dojdzie do zaostrzenia meczów?

W grupie mężczyzn brakuje jednak trzech rozstawionych zawodników: Sanz / Nieto (TS7), Arroyo / Gutiérrez (TS8) i Belasteguin / Tello (TS5). Pierwsza przegrała z V.Ruizem/Beraminim w pojedynku o jedną wygraną. Drugi doznał zmontowane wersji 4.0 Maxi Sancheza i Lucho Capry, a trzecia przegrana z Pablo Cardoną i Javim Ruizem po raz kolejny zmontowane. Dla Beli jest to druga porażka z tą parą, po Katarze z Caprą. Niedawno Argentyńczyk to powiedział Javi Ruiz był jednym z najbardziej niedocenianych graczy na trasie. Oto nowy dowód!

Wśród meczów, które zapowiadają się najciekawiej, myślimy o Triay / Fernandez vs Castello / Jensen w przypadku kobiet i oczywiście Yanguas / Garrido vs Stupaczuk / Di Nenno w przypadku mężczyzn!

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze z Francji, przejdź do zakładki Kanał YouTube pt Premier Padel. W Hiszpanii dzieje się to dalej Red Bull TV !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !