Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory ukończone kwalifikacje, miejsce w pierwszej rundzie Premier Padel Genua P2! W najbliższą środę dochodzimy do sedna sprawy, szczególnie po debiucie ostatniej wciąż startującej francuskiej zawodniczki, Alixa Collombona. Lyonnaise i jej partnerka, Argentynka Julieta Bidahorria, przeciwstawiają się parze Arruabarrena / Polo, która w pierwszej rundzie previas pokonała Godalliera / Marchettiego. Będzie to drugie starcie w sezonie pomiędzy tymi duetami. Podczas pierwszego, w Chile, para francusko-argentyńska potrzebowała ponad trzech godzin na pozbycie się Hiszpanów. Czy dzisiaj nadal będziemy mieli prawo do rywalizacji w lidze?

Wśród mężczyzn kuszące wydaje się kilka plakatów, jak Nieto / Sanz vs Alonso / Chozas, Libaak / Augsburger vs Ayats / Goenaga czy Aguirre / Rubio vs Capra / Sanchez!

Dzisiejszy program:

Śledzić mecze :

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !