Po stronie Genui dochodzimy do sedna sprawy, w szczególności kiedy w najbliższy czwartek dołączymy do rozgrywek pierwszych czterech rozstawionych kobiet.

Co więcej, rozstawiony z numerem 4, czyli nic innego jak wersja 2.0 pary Ortega / Araujo, zmierzy się dziś z Alix Collombon i Julietą Bidahorrią. Francuzka i jej partner, który wczoraj wykazał się dużą odpornością czy pozbycie się mocnej pary z previi uda im się zepsuć wspólny powrót Portugalczyka i Madrylenia?

W losowaniu mężczyzn, gdzie wciąż czekamy na pierwszą prawdziwą niespodziankę, kuszące jest kilka starć, jak np. Sanchez/Capra vs Sanyo/Arroyo. Czy Maxi będzie w stanie wrócić do swojego przyjaciela Lucho? ponownie wyeliminować jednego ze swoich byłych kolegów z drużyny w Genui ?

Dla fanów mocnych uderzeń meczem, którego nie można przegapić, jest mecz pomiędzy Libaakiem/Augsburgerem a Galanem/Chingotto. We włoskim upale Ale i Leo powinny nam sprawić przyjemność Mano a Mano pomiędzy rozbijaczami po lewej przekątnej!

Kolejnym meczem, który przykuwa naszą uwagę, jest mecz pomiędzy Javim Ruizem / Pablo Cardoną a Fernando Belasteguinem / Juanem Tello. Czy Bela, pokonany przez tę parę w Katarze z Lucho Caprą, będzie mógł dziś zemścić się na „El Gato”?

Dzisiejszy program:

Linki do śledzenia meczów od godziny 10:00:

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !