Rozmazana plama wisiała nad Premier Padel Genova P2, która jak powiedział nam Thomas Leygue, ryzykowało odwołanie, ale wydaje się, że sprawy rozwinęły się w dobrym kierunku w przypadku toru finansowanego przez QSI.

Rzeczywiście, kiedy spojrzymy na listę zarejestrowanych, zauważymy, że oprócz par Coello / Tapia, Galan / Chingotto i Lebron / Navarro, wśród mężczyzn zarejestrowani są wszyscy, nawet Stupa i Di Nenno! W przypadku dziewcząt są tam Josemaria / Sanchez i Triay / Fernandez, ale nie Brea i Gonzalez!

Widzimy także, że pojawia się kilka nowych par, jak Sanyo / Arroyo i Capra / Sanchez (po raz czwarty!) w przypadku mężczyzn, a nawet Rodriguez / Orsi w przypadku pań!

Rejestracja trwa do jutra do godziny 17:00, zatem na liście powinny pojawić się nowe pary!

Osoby zarejestrowane na dzień 20 czerwca:

Osoby zarejestrowane na dzień 20 czerwca:

Widząc zarejestrowane Stupa i Di Nenno, zauważamy, że Miguel Lamperti trochę się mylił, który powiedział nam, że 4 najlepsze pary mężczyzn nie zakwalifikują się już do P2!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !