Thomas Leygue i Argentyńczyk Ramiro Valenzuela kontynuować podróż do Genui. Po wczorajszym pokonaniu ósmego rozstawionego z previas, Quileza / Gila, Francuz i jego partner zwyciężyli ponownie w poniedziałek. Zwycięstwo w trzech setach z wild-card Włoski Bruno / Iacovino: 6/4 3/6 6/3.

Dzięki temu sukcesowi Thomas i jego kolega z drużyny znajdują się o krok od głównego losowania Genova P2. Aby zakwalifikować się do zdjęciebędą musieli pokonać Denisa Perino i Pabla Garcię (TS3), którzy dziś rano zdominowali Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda: 7/6 (2) 6/2. Czy Leygue i Valenzuela będą w stanie jutro pomścić stuprocentową francuską parę?

Należy pamiętać, że Thomas jest obecnie ostatnim trójkolorowym zawodnikiem nadal startującym w tych kwalifikacjach, ponieważ oprócz Dylana i Bastiena w poniedziałek w Genui przegrały także Léa Godallier i Giorgia Marchetti. Pokonaj 6/3 7/6 (2), aby stać się francusko-włoskim przeciwko Arruabarrena / Polo.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !