Podczas gdy Losowanie główne Genova P2 rozpoczyna się w najbliższą środęi, zauważamy, że wśród panów doszło do kilku zmian.

Po pierwsze, problemy fizyczne uniemożliwiają Alexowi Ruizowi wyjazd do Genui. Andaluzyjczyk i jego partnerka Momo Gonzalez nie biorą zatem udziału w P2, ale i tak powinniśmy ich spotkać za tydzień w Maladze przed ich publicznością.

W przypadku braku Momo i Ale, Nieto i Sanz zajmują miejsca 7, a Arroyo i Sanyo zajmują miejsca 8.

Dotknięte mięśnie brzucha ponieważ major w Rzymie Francisco Guerrero również musi wycofać się z zawodów. Miał brać udział w turnieju z Jairo Bautisto, zastąpił go Gonzalo Alfonso. Pozostaje pytanie: kto jest numerem 1 w A1 Padel czy potężny Andaluzyjczyk przejmie władzę po prawej stronie?

Wreszcie, wciąż nieco kontuzjowany, Pablo Lijo również poddaje się. Brak duetu Lijo/Diestro w połączeniu z Ruizem/Gonzalezem oznacza, że ​​w tabeli znalazły się dwie pary szczęśliwych przegranych: Mena/Ramirez i Gala/Sans.

Zaktualizowana tabela:

Program środy (z linkami do śledzenia meczów):

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !