Tolito Aguirre wydaje się być zadowolony Premier Padel : kiedy A1 Padel zrelaksowany Argentyńczyk nie waha się wziąć udziału w turniejach na oficjalnym torze FIP.

Po zagraniu w P1 Mar Del Plata ze swoim zwykłym kolegą z drużyny Gonzalo Alfonso Argentyńczyk zdecydował się wybrać na małą wycieczkę po Włoszech z Gonzalo Rubio. I pomimo zmiany stron i różnicy w intensywności, „obcy” radzą sobie nieźle. Po wygraniu pierwszej rundy z Ramirezem/Hernandezem, Tolito i Gonzalo wczoraj przegrali z Sanyo i Maxim, od których i tak prawie zdobyli seta (6/2 7/6 (6)).

Major Włoch skończył, para hiszpańsko-argentyńska przygotowuje się do Genua P2, gdzie ponownie zadebiutuje w turnieju głównym.

Jednak w międzyczasie Tolito będzie musiał udać się w przyszłym tygodniu do Pontevedry, gdzie zagra na A1 Padel Otwórz z Gonzalo Alfonso!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !