Tygodnie następują jeden po drugim i nie zawsze są takie same Premier Padel. Marta Ortega et Vero Virseda,(TS3) finaliści z Bordeaux są tego dowodem, ci którzy zostali wyeliminowani w 8. finale przez Ksenia Szarifowa et Lucia Martinez (TS15): 7/6 (4) 6/2.

To też koniec Virginia riera et Sofia Araujo (TS6), przegrany w dwóch setach Marina Guinart et Araceli Martinez (TS16): 6 / 4 6 / 2.

Niepowodzenia Ortegi/Virsedy

To był mecz niewykorzystanych okazji dla Vero Virsedy i Marty Ortegi, które uzyskały 8 punkty przerwania w sumie na spotkaniu… za tylko jeden nawróconyw drugim secie, gdy prowadziły 4:1.

Już w pierwszym secie mieli kilka okazji na prowadzenie. Jednak w tie-breaku nie udało im się zdobyć przewagi i przegrali seta, który kilkakrotnie nadwyrężył ich ramiona.

Naprzeciwko Lucia Martinez i Ksenia Sharifova w ważnych momentach były znacznie bardziej realistyczne. W przeciwieństwie do swoich przeciwników, para hiszpańsko-rosyjska nawróciła się o 60% swoich break pointów (3/5).

Ostatni mecz opuścił Riera / Araujo

Według najnowszych plotek Sofia Araujo i Virginia Riera rozstaną się po majorze Włoch. Oczywiste jest zatem, że półfinaliści P2 z Bordeaux chcieli zaoferować sobie ostatni turniej na wysokim poziomie, jak w Gironde.

Na nieszczęście dla nich Marina Guinart i Araceli Martinez mieli inne plany. Hiszpańska para całkowicie zdeklasowała swoich przeciwników, zdobywając 58% punktów (63 / 108).

Pierwsze rotacje zakończyły się w Rzymie… Pozostała część dnia rozpocznie się o godzinie 18:XNUMX. ! Aby znaleźć linki, to jest tutaj.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.