Później Thomas Leygue, jest kolej Bastien Blanqué et Dylana Guicharda aby wywołać sensację na previas Majora we Włoszech. Duet rozstawiony z numerem 3 w kwalifikacjach: Aitor Garcia (90) i Sergio Alba (91).

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla francuskiej pary, która straciła pierwszego seta 6/4, po pokazaniu mimo wszystko pięknych rzeczy. W drugim secie Francuzi wyszli na boisko i zadali dotkliwy cios 6/1 na czele nasion 3 previas.

W ostatnim secie Bastien Blanqué i Dylan Guichard nie stracili opanowania ani szybkości. Całkiem niedawno wybrany do drużyny francuskiej udowodnił to na tym spotkaniu że w pełni zasłużyli na swoje miejsce w The Blues.

Tym samym Francuzi zwyciężyli w swoim pierwszym meczu kwalifikacyjnym: 4/6 6/1 6/4. Tylko jeden mecz dzieli ich od stołu finałowego. Jutro zmierzą się ze zwycięzcami meczu Francisco Gomes (115) / Sergi Nogueras (164) i Jose Roman (124) / Pablo Castillo (144).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.