W czwartek w Rzymie zemsta Bordeaux P2 obróciła się na korzyść outsiderów. Fernando Belasteguin i Juan Tello, półfinalistów w Gironde, przegrali w swoim drugim meczu we Włoszech.

Wina leży po stronie Campy i Leala, którzy przybyli do Foro Italico z konkretnymi zamiarami. Skoncentrowani od początku Andaluzyjczyk i Brazylijczyk bezpośrednio przejęli serwis swoich przeciwników i nadali ton temu spotkaniu.

Nigdy nie było zbyt komfortowo. Tello i Bela przegrali w dwóch setach. Wynik końcowy: 6/4 6/4 dla Campagnolo i Leala, którzy w następnej rundzie zmierzą się ze Stupą i Di Nenno. TO Superpiby, który doznał kontuzji w meczu z Cardoną / Ruizem (6/4 4/6 6/3), w najbliższy piątek będzie musiał uważać na tę trudną do manewrowania parę!

Ze swojej strony Bela i Tello, którzy wciąż chcą zagrać razem w pierwszym finale, przygotują się do Genova P2.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !