W porównaniu do Saiz/Lobo na P2 w Bordeaux, Jessica Ginier i Carla Touly przegrały w trzech setach o wejście do zawodów naWłochy Major.

I podobnie jak w Gironde, Francuzi wygrali pierwszego seta, zanim poddali się rywalom. W ten poniedziałek drugi rozstawiony z previas, Koek / Weterings, pozbył się dwóch zawodników, którzy za nieco ponad miesiąc będą reprezentować Francję podczas Mistrzostw Europy 2. Zwycięstwo 2024/6 7/6 2/6 dla Holendrów, którzy zakwalifikują się do drugiej rundy i jutro zmierzą się z Candelą Lucendo i Aitaną Garcią.

Po porażce Jessiki i Carli w kwalifikacjach do włoskiego majora nie ma już żadnych francuskich zawodników.

Będziemy musieli poczekać na rozpoczęcie losowania głównego, aby zobaczyć w biegu inne Francuzki, pary Collombon / Bidahorria i Godallier / Marchetti zadebiutują w turnieju odpowiednio przeciwko duetom Alonso / Segura i Blanco / Vano.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !