Paquito Navarro i Juan LeBron bali się startu w drugim turnieju głównym sezonu wygrywając trzysetową bitwę (6/3 4/6 7/5) przeciwko Perino/Garcia.

Zwycięstwo odniesione bardziej dzięki doświadczeniu Andaluzyjczyków, niż poziomowi gry. Andaluzyjczycy borykali się z trudnościami od czasu wspólnego powrotu Juan Lebron nie wahał się założyć odpowiedzialność na jego barkach w wywiadzie po meczu.

Jednak podczas spotkania z Lucasem Bergaminim i Victorem Ruizem (TS10) Paco i Juan nie wdawali się w szczegóły i postanowili nie spędzać zbyt wiele czasu na torze. Choć spodziewaliśmy się, że będą cierpieć, faworyci przeszli w tryb ekspresowy. Paquito i Lobo spędziłem na torze centralnym niecałą godzinę: 6 / 1 6 / 2 !

Andaluzyjczycy poprzez ofiarowanie mogli pokazać lepszą wersję siebie bardzo dobry poziom gry et wielka agresja na boisku.

Najważniejsze wyniki Navarro Lebrona we Włoszech

Dzięki temu andaluzyjska para awansuje do ćwierćfinału włoskiego Majora i odzyskuje trochę pewności siebie. Jutro czwarta drużyna spotka się z finalistami Bordeaux P4: Alex Ruiz et Momo González.

Aby śledzić resztę dnia w Foro Italico, kliknij tutaj.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.