Gdy oczy zaczynają zwracać się w stronę Betclic Premier Padel P2 Bordeaux, Major Włoch, drugi turniej najwyższej kategorii Premier Padel, ujawnia ostateczną listę zarejestrowanych.

Wśród mężczyzn małą atrakcją jest obecność Tolito Aguirre. Gwiazda drużyny A1 Padel zagra na lewym skrzydle z Gonzalo Rubio. Dzięki punktom leworęcznego Argentyńczyk będzie mógł wystartować bezpośrednio w losowaniu głównym. Jednak jego zwykły kolega z drużyny, Gonzalo Alfonso, który zarejestrował się w Santi Rolla, znajduje się na liście oczekujących i normalnie nie powinien brać udziału w turnieju. To samo dotyczy trójkolorowej pary Seurin / Maigret i francusko-włoskiego duetu Vives / Salandro…

Bądźcie pewni, że w tym majorze Włoch wśród mężczyzn nadal będzie kilku trójkolorowych zawodników: pary Leygue / Valenzuela (ARG), Moreau / Bergeron i Blanqué / Guichard będą obecne w kwalifikacjach.

Wśród dziewcząt, podążając za kontuzja Tamary Icardo, Alejandra Salazar była zmuszona znaleźć nowego partnera. To właśnie dzięki Carmen Goenaga dawny numer 1 będzie obecny w Rzymie. Obie kobiety utworzą 7 nasion.

Po stronie francuskiej podążamy jak zwykle za Alix Collombon, która w głównym losowaniu będzie obecna z Julietą Bidahorrią, ale także Léą Godallier, która tworzy 26. parę z Włochem Marchetti.

W kwalifikacjach zobaczymy przy pracy duet Touly/Ginier, natomiast duety Invernon/Van Der Hoek (NLD) i Barsotti/Castro (PRT) plasują się na liście oczekujących odpowiednio na 3. i 8. pozycji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !