Cóż za występ francuskiego numeru 1! Z pomocą swojego nowego partnera Ramiro Jesus Valenzuela, Aixois pokonał duet Kordoba / Iriart (6/3, 7/6) w pierwszej rundzie przedpremierowej Major włoski.

Na razie kwalifikacje do turnieju rzymskiego uśmiechają się na korzyść Thomasa Leygue'a. Wyeliminowany zaraz po wejściu do biegu na P2 w Bordeaux, Tricolore natychmiast odbił się z Pibe Ramiro Jesus Valenzuela (165) we Włoszech. Ich pierwszy mecz zapowiadał się na trudny przeciwnik Marcos Kordoba (101) i Emiliano Martin Iriart (88), czwarte ziarno.

Para francusko-argentyńska nie cofnęła się i od pierwszego aktu objęła przewagę. Druga runda okazała się bardziej skomplikowana, ale obaj mężczyźni nie poddali się w starciu z Hiszpanem i Włochem. Wygrali w dwóch setach i zmierzą się ze sobą Miguela Deusa (155) i Jezus moja (75) od jutra.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.