Po pierwszym zwycięstwie trzech Francuzów rywalizuje w drugiej rundzie Major Previas w Rzymie. Oto program na 16 czerwca 2024 r.

Thomas Leygue i Ramiro Jesus Valenzuela mogą ponownie wydać ich występ dzień wcześniej? Tombeurs de Cordoba / Iriart (6/3, 7/6), Francuz numer 1 i Argentyńczyk przygotowują się do nowego wyzwania. Skrzyżują miecze z Miguelem Deusem (155) i Jesusem Moyą (75).

Bastien Blanqué et Dylana Guichardapokazali całą siłę charakteru przeciwko Garcii/Albie. Zwyciężyła w trzech setach (4/6, 6/1, 6/4) dwójka reprezentantów kraju zmierzyła się z Jose Romanem (124) i Pablo Castillo (144).

Wyniki na żywo można śledzić na stronie internetowej FIP. Przypomnijmy, że dzisiejsze zwycięstwo byłoby równoznaczne z zakwalifikowaniem się do stołu finałowego włoskiego Majora, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.