Miejsce na 32es finał tego ekscytującego wydarzenia Major BNL Włochy Premier Padel 2024 ! W Rzymie na pokładzie są dziś dwa Tricolory: Lea Godallier et Alix Colombon.

Wyrównane obok Giorgia Marchetti, Tahitianin musiał pracować pokonać Lorenę Vano i Alicię Blanco (5/7, 6/3, 6/1). Francuzka i włoska twarz Carolina Navarro (38) i Carolina orsi (25) o miejsce na szesnastej pozycji. Jeśli się powiedzie, ryzykują spotkanie Gemma Triay et Klaudia Fernandez (TS2), mistrzowie Bordeaux, na szok, który zapowiada się zapierający dech w piersiach.

Ze swojej strony, Alix Collombon przygotowuje się do ważnego meczu ze swoim partnerem Julia Bidahorria. Fallers of Alonso / Segura w poprzedniej rundzie (6/2, 6/1), obie kobiety rzucają wyzwanie Jessica castello et Klaudia Jensen (TS5). Aby przejść do następnego etapu, musisz wykazać się bardzo dobrymi wynikami!

Mecze rozgrywane w najbliższą środę, 19 czerwca, będzie można śledzić na żywo na kanale Youtube Premier Padel.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.