Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 finał konkursu Greenweez Paris Premier Padel Major. Juan Lebron i Ale Galan zmierzą się z Federico Chingotto i Juanem Tello.

Są to po prostu dwie najstarsze pary w padel którzy stoczą bitwę, aby spróbować odejść z tytułem zagrożonym w Roland-Garros.

Hiszpanie, którzy zemścili się na Paquito Navarro i Martinie Di Nenno w Rzymie, przybywają z czapką faworytów. Rzeczywiście, podczas tego trzeciego Majora w sezonie na oficjalnym torze FIP, zawodnicy Mariano Amat po raz kolejny są na spotkaniu finałowym.

Ci, którzy trochę ucierpieli w starciu ze swoimi partnerami treningowymi Diestro en Fernandez, zajmujący ósme miejsce, są teraz na szczycie swojej gry. Rzeczywiście, po zmiażdżeniu Bela i Coello na Philippe-Chatrier (6/2 6/2), mistrzowie świata byli wręcz na innej planecie wczoraj w obliczu Stupy i Lima : 6/1 6/0…

W paryskim upale Hiszpanie wydają się bardziej spokojni niż kiedykolwiek, więc Fede Chingotto i Juan Tello będą mieli pracę do wykonania tego popołudnia, jeśli chcą uniemożliwić im oferowanie sobie kolejnego tytułu. Hiszpania vs Argentyna, do której będziemy mieli prawo w najbliższą niedzielę na Roland-Garros, zapowiada się wyjątkowo!

Do zobaczenia o 15:00 w Canal Plus!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !