Sprawdź główne losowanie Premier Padel Madrid P1, pierwszy turniej w historii nowego oficjalnego toru FIP na hiszpańskiej ziemi.

Podczas gdy kwalifikacje rozgrywane są teraz w klubie Euroindoor Alcorcón, właśnie ogłoszono główne losowanie Madrytu P1.

Zauważyliśmy, że w grze występują najlepsze pary na świecie, co powinno ucieszyć zwłaszcza fanów Agustina Tapii i Sanyo Gutiérreza!

Po stronie francuskiej tylko jeden tricolor wchodzi bezpośrednio do trzydziestego drugiego finału, jak zawsze jest to Benjamin Tison, związany z Teo Zapata. Para francusko-hiszpańska zmierzy się z Pincho Fernandez (36) i José Diestro (35), bardzo solidną parą, ale która może być zmęczona, gra dziś w półfinale APT Padel Wycieczka na Teneryfę Otwarta. Być może świetna okazja, aby przejść pierwszą rundę dla Bena i Teo!

Kilka pierwszych okrążeń zapowiada się bardzo gorąco, jak to między Ayats / Perino i Gutiérrez / Windahl lub między Alonso / Ruiz i Mendez / Oria!

Sprawdź poniższy wykres:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !