Potwierdzono, że najlepsi zawodnicy świata będą obecni w Madrycie podczas mistrzostw Premier Padel P1, który odbędzie się w dniach 17-23 lipca.

Rzeczywiście, jak potwierdzone przez oficjalną stronę internetową toru, znajdziemy dwie najlepsze pary Paula Josemaría / Ariana Sánchez i Alejandra Salazar / Gemma Triay ale także inne gwiazdy padel na całym świecie, jak Marta Ortega, Patty Llaguno, Bea González, Claudia Jensen czy bliźniaczki Alayeto. Innymi słowy, wszystkie dziewczyny będą w Madrycie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, będzie to drugi po turnieju na torze finansowanym przez QSI rozgrywany przez kobiety Rzym.

Lui Carraro, prezes FIP, oczywiście z zadowoleniem przyjmuje tę nowość:

„Wreszcie mając dziewczyny z nami, mamy tydzień, który zostanie zapamiętany na długo. To zawsze było priorytetem dla FIP, pracowaliśmy przez dłuższy czas, aby ta umowa została zrealizowana. Dzięki ich włączeniu stajemy się kompletnym obwodem”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat biletów i ogólnie turnieju, przejdź do ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !