Benjamin Tison i Teo Zapata nie byli w stanie zaskoczyć Pincho Fernandeza i José Diestro w pierwszej rundzie Premier Padel Madryt P1.

Hiszpanie, którzy przybyli pełni ufności po wygrał APT Padel Wieża na Teneryfie Otwarte były solidne, aby zapewnić zwycięstwo w prostych setach.

W bardzo zaciętym pierwszym secie Pincho i Diestro myśleli, że wykonali najtrudniejszą część, przebijając się na 3/3, ale para francusko-hiszpańska zrobiła to, co było konieczne, aby natychmiast wrócić do wyniku. Nie zrezygnowani zawodnicy Jorge de Benito poszli na nową przerwę i zakończyli rundę na swoim serwisie z krokiem.

Z pewnością Pincho i Diestro wykorzystali niewielki spadek prędkości po stronie Benjamina i Teo, aby zapewnić sobie przekonujące zwycięstwo: 6/4 6/2. Jutro zmierzą się z José Rico i Agustinem Gutiérrezem w zapowiadającym się bardzo wyrównanym meczu.

Francuz i jego partner będą mogli się pocieszyć, mówiąc, że przez jeden set byli prawie na równi z dwoma graczami Top 40 i mogą zmierzyć, czego im brakuje, aby zbliżyć się do tego poziomu.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !