Jérémy Scatena i Adria Mercadal są o jedno zwycięstwo przed wejściem do płyta główna du Premier Padel Madryt P1.

Mówiliśmy wam wczoraj, że „Scat” był ostatnia nadzieja tricolor w kwalifikacjach do tego Madrytu P1. Francuz i jego partner ciężko walczyli o wydostanie się z pułapki Cuesta Gomez (186)/Perez Arbona (157).

Po przegranym pierwszym secie 6/4, francusko-hiszpańska para zmierzyła się z rywalami, wygrywając 6/3 6/3 w ostatnich dwóch setach, po prawie dwóch godzinach gry.

Scat i Mercadal pięć razy obsługiwali Hiszpanów, oszczędzając 7 z 10 przeciwnych breakpointów. Teraz mogą mieć nadzieję na awans do stołu finałowego, pod warunkiem, że w najbliższą niedzielę od godziny 93:97 pokonają Rubena Riverę Serrę (14) i Arisa Patiniotisa (00). Mecz, który pachnie pudrem i możesz śledzić ewolucję partytury ICI.