Dziś wieczorem, od godziny 19:00, dwie najlepiej ocenione pary będą spotkają się w finale Premier Padel Madryt P1.

Stawiając czoła Limie i Stupaczukowi, Paquito Navarro i Martin Di Nenno, przez kilka tygodni trochę w środku, zdawali się znaleźć wszystko, co pozwoliło im ugruntować pozycję drugiej pary na świecie. Z agresywnym Paquito i nieskazitelnym Martinem w roli metronomu, piłkarze Rodriego Ovide'a mogli sobie pozwolić na kolejne zwycięstwo w dwóch setach.

Z drugiej strony Lebron i Galan, podobnie jak w ćwierćfinale z Chingotto / Tello, zostali zmuszeni do bata, aby wrócić po przegranej pierwszej rundzie. Po raz kolejny liczby 1 dowiodły, że potrafią cierpieć i nigdy nie przyznają się do porażki. Jeśli prawdopodobnie będą nieco bardziej zmęczeni tego wieczoru niż ich przeciwnicy, to nadal będą faworytami spotkania na papierze.

Zwycięzcy dwóch poprzednich Majors (Rzym i Roland-Garros), gracze Mariano Amat spróbują wygrać ten wspaniały mecz z Navarro i Di Nenno, którzy pokonali ich w finale w Katarze!

Kto wygra dziś wieczorem w stolicy Hiszpanii? Do twoich przewidywań!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !