Le Genua P2 jeszcze nie jest skończony że kwalifikacje do Malaga P1 zacznij już dziś od pierwszych męskich spotkań! Pierwszy dzień, w którym na andaluzyjskich stokach spotkamy pięciu Francuzów!

Jako pierwszy pojawi się na torze Dylana Guicharda et Bastien Blanqué. Dwóch graczy TPC rozpocznie od skomplikowanego meczu z szóstym rozstawionym w tym turnieju: Aitorem Garcią (6) i Miguelem Angelem Solbesem (94).

Trzeci trójkolorowy debiut, Thomas Leygue. Aixoisowi w tym turnieju towarzyszyć będzie Roger Aromi Siquier (133). W pierwszej rundzie para francusko-hiszpańska zmierzy się z Pedro Verą (107) i Jesusem Moyą (95)!

Wreszcie są to Maxime Moreau et Johan Bergeron który zakończy pierwszy dzień w Andaluzji. Obaj Francuzi nie odziedziczyli łatwego remisu i zaraz po przystąpieniu do walki zmierzyli się z piątym rozstawionym: Jose Luisem Gonzalezem (5) i Carlosem Marti (82).

Zrozumiecie, Francuzi mieli prawo jedynie do skomplikowanych pierwszych okrążeń w Maladze! Brak transmisji na żywo poprzedni ale możliwe będzie znalezienie wyników tutaj.

Dzisiejszy program:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.