Nie ma już tabel kwalifikacyjnych na P1 w Mar del Plata, który odbędzie się w przyszłym tygodniu po P2 w Asuncion. Już drugi raz z rzędu Dylana Guicharda et Bastien Blanqué zmierzy się Thomas Leygue et Alvaro Montiel.

Pięciu Francuzów w kwalifikacjach

W 100% trójkolorowa para zwyciężyła w Paragwaju w dwóch setach, zanim upadnę twarzą w twarz Tino Libak et Leo Augsburg. Tym razem zwycięzca będzie miał większe szanse na wejście do turnieju głównego, ponieważ przed nami dopiero drugie zwycięstwo, potencjalnie z Hiszpanami. Marc Quilez et Tony’ego Bueno.

Dalej w tabeli Panowie, Max Moreau et Johan Bergeron będzie również zaangażowany w previas. Francuzi skrzyżowają miecze z parą rozstawioną z numerem ósmym w kwalifikacjach, złożoną z Włochów Emiliano Iriarta i hiszpański Marcos Kordoba.

Duże wyzwanie dla Touly/Fito

Wśród pań tylko jedna zawodniczka z Francji będzie obecna w ten weekend w Argentynie. Carla Toully ponownie nakrywa do stołu z Hiszpanem Carla Fito Fernandez, a obie młode kobiety będą miały wiele do zrobienia, aby zacząć biegać. Będą rzucać wyzwanie Noemi Aguilar et Letizia Manquillo, najlepsza para previi.

Zapowiedzi rozpoczynają się dzisiaj o 14:2 czasu francuskiego. Pojedynek pomiędzy Guichardem/Blanqué i Leygue/Montielem zaplanowano w drugiej rotacji na korcie nr XNUMX, natomiast Moreau i Bergeron zmierzą się na tym samym torze w piątej i ostatniej rotacji.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!