Dziś wielki dzień w Monterrey dla graczy, którzy wciąż rywalizują w rozgrywkach Premier Padel Major Meksyku. Śledząc pluie co uniemożliwiło wczoraj rozegranie wielu meczów, do rozegrania pozostało jeszcze siedem 17/18 finału. Pierwotnie zaplanowane na 30:XNUMX (czasu francuskiego), pierwsze mecze zostały przełożone na XNUMX:XNUMX.

Pierwszy piątkowy mecz, rozgrywany na trybunie Grand Stand, został wczoraj przerwany: Sergio Alba i Denis Perino wygrali pierwszego seta 6:2 z Jose Rico i Agustinem Gutierrezem, ale ten drugi prowadził 5:3 w drugim. Zwycięzca tego meczu zmierzy się z #1 Lebron/Galan (nasze zdjęcie) w 3. rotacji.

Od 19:XNUMX na stadionie GNP prawdopodobnie wielka walka pomiędzy Fede Chingotto / Javi Garrido i Lucho Capra / Maxi Sanchez. Po tym meczu dojdzie do starcia między Tello / Navarro a Bergamini / V. Ruiz.

Na trybunie głównej najpóźniej około godziny 19:30 powinniśmy znaleźć Di Nenno / Nieto, w opozycji do Rubio / Arroyo.

Kwalifikacje tych ósemek będą miały długi dzień, ponieważ od północy będą kontynuować ćwierćfinały. Jednak dwie pary, które skorzystały ze stałych cen, są już zakwalifikowane. Belasteguin / Coello mogliby znaleźć Momo Gonzaleza i Ale Ruiza, pod warunkiem, że ten ostatni pokona przeszkodę Silingo / Belluati o godzinie 18:2 na korcie XNUMX. Ramiro Moyano i Francisco Gil będą czekać na zwycięzcę pojedynku Chingotto / Garrido vs Capra / Sanchez .

Oto program na dzień:

Linki do śledzenia transmisji na żywo znajdziesz poniżej:

Stadion PNB (od 19:XNUMX)

Wielka trybuna (od 18:30)

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.