Fernando Belasteguin i Arturo Coello dołącz do Agustina Tapii i Sanyo Gutiérreza w finale Premier Padel Meksyk major !

W obliczu zawsze bardzo chwytliwych Coki Nieto i Martina Di Nenno, Bela i Coello byli w stanie zapewnić bardzo solidny występ, aby wydostać się z czegoś, co wyglądało na pułapkę.

Po bardzo zaciętym pierwszym secie, ostatecznie wygranym w tie-breaku, podopieczni Miguela Sciorilli po raz kolejny byli bardziej precyzyjni w gorących momentach drugiego seta i odnieśli zwycięstwo.

Sukces odniesiony w dwóch setach 7/6 6/4, który pozwala im zakwalifikować się do drugiego finału sezonu Premier Padel. Pokonani przez Limę i Stupę w Mendeza, Arturo i Fernando spróbują w tę niedzielę zdobyć swój pierwszy tytuł na nowym oficjalnym torze FIP.

Finał zaplanowano na godzinę 18:30 czasu lokalnego (01:30 we Francji), a następnie o godz. Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !