Zła pogoda dla Francuzów zaangażowanych w finałowy stół Premier Padel Major Meksyku. Max Moreau i jego belgijski partner Jérôme Peeters zostali pokonani w 32. rundzie przez Francisco Ramireza Navasa i Diego Gila Batistę. Po jednostronnym pierwszym secie, przegranym 6:1, w drugim francusko-belgijska para zremisowała z Hiszpanami, ale w 10. secie zrezygnowała z pojedynku i przegrała 6:4.

Na tym samym boisku nr 2 Benjamin Tison i argentyński Facundo Dominguez dobrze rozpoczęli wczoraj przeciwko Mikiemu Solbesowi i Jaime'owi Fermosellowi, wygrywając pierwszego seta 6:3.

Mecz został przerwany z powodu wilgoci wznowionej we wtorek, a Tison i Dominguez dobrze rozpoczęli z szybką przerwą, zanim ich mechanika stopniowo utknęła w martwym punkcie. Francuzom i Hiszpanowi udało się jednak doprowadzić do decydującego meczu, który miał okazać się dla nich katastrofalny, ze zbyt wieloma błędami i niebezpiecznymi uderzeniami. A w 3. secie to Hiszpanie oderwali się i wygrali 6:4, podczas gdy Dominguez wydawał się nieobecny.

Po wczorajszej porażce Jérémy'ego Scateny i Rogera Aromi z Edu Alonso i Juanlu Esbrim w wyścigu w Monterrey pozostał już tylko jeden Francuz: Thomas Leygue, który związany z weteranem magii Mati Diazem, wygrał tego wieczoru z Hiszpanami Alvaro i Pedro. Mellendez (6/3 6/3), awans do XNUMX/XNUMX finału.

Aby śledzić inne mecze, które mają miejsce ICI !

Pozostałe wyniki:

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.