Premier Padel Mexico Major: Paquito i Tello byli bardzo gorący!

Najlepsze rozstawienia jak dotąd wykonały swoją pracę w XNUMX/XNUMX finału Premier Padel Meksyk Major, nawet jeśli niektórzy nie odeszli daleko od zakładu karnego!

Myślimy przede wszystkim o Paquito Navarro i Juanie Tello, którzy musieli obronić dwa punkty meczowe przeciwko Arnau Ayatsowi i Javiemu Valdésowi! The zwycięzcy ostatniego WPT Mexico Open ostatecznie udało się, ale nie byli daleko od nowego przedwczesne opuszczenie turnieju Premier Padel !

W bardzo powolnej grze rozstawiony z numerem 2 wydawał się bez żadnego realnego ofensywnego rozwiązania przeciwko barcelońskim Ayats, wzmocnionym i bardzo skutecznym przy siatce oraz chilijskiemu Valdés. Ten ostatni nadal prowadził 30-0 w ostatnim meczu, zanim popełnił trzy błędy, które kosztowały ich mecz. Wystarczyło zobaczyć świętowanie Paquito i El Gato po meczu (zdjęcie poniżej), żeby zrozumieć ich ulgę…

Paquito raduje się po zbliżeniu się do eliminacji

Należy zauważyć, że Momo Gonzalez i Alex Ruiz mieli również trudności w starciu z Argentyńczykami Bejarano i Almadą, którzy korzystają z wild-card (6/3 3/6 6/1).

Dzięki sukcesowi 6/3 3/6 7/5 Andaluzyjczyk i Argentyńczyk spotkają jutro Lucasa Bergaminiego i Victora Ruiza, którzy zdominowali Barahona/Garcia 6/4 6/3.

W przeciwieństwie do Navarro i Tello, finaliści Mexico Open z World Padel Tour, Franco Stupaczuk i Pablo Lima, nie drgnęli w starciu z Marti/Ortegą (6/4 6/1). Z kolei Brazylijczyk i Argentyńczyk nie zagrają jutro w XNUMX/XNUMX finału, bo od soboty wyraźnie chorują. stupa to ma poinformował na swoim koncie na Facebooku.

W pozostałych meczach wszystkie czołowe drużyny odniosły jednakowe zwycięstwa. Przypomnijmy, że spotkanie Francuza Leygue'a i jego partnera Mati Diaza z numerami 1 Lebrona i Galana zostało przerwane z powodu deszczu. Hiszpanie prowadzili 6/2 1/0, gdy gra musiała zostać przerwana.