Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez wygrali półfinały Premier Padel Mexico Major przeciwko Javiemu Garrido i Federico Chingotto.

Spotkanie, które było przerwana wczoraj z powodu deszczu udało się wznowić tego wieczoru i to faworyci odnieśli zwycięstwo po bardzo zaciętym meczu. Argentyńczycy wygrywają 6/2 6/7 7/5 i dziś wieczorem rozegrają swój pierwszy finał sezonu na nowym oficjalnym torze FIP. Dobra odpowiedź dla tych, którzy byli opisane w ostatnich tygodniach za ich rozczarowujące wyniki.

Cokolwiek się stanie, dziś wieczorem od północy czasu francuskiego zmierzy się z nimi jeden z ich rodaków: albo Fernando Belasteguin, albo Martin Di Nenno. Rzeczywiście, pary Bela/Coello i Di Nenno/Nieto stają teraz naprzeciw siebie, a stawką jest miejsce w finale!

Spotkanie można śledzić na antenie Canal Plus Multi Sports 6 lub ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !