Oto niespodzianka poranka: obwód Premier Padel a ogłosił na swoim koncie na Instagramie że Canal Plus został jej nadawcą na blisko 60 terytoriów, w tym we Francji. A zaczyna się w przyszłym tygodniu, o godz Greenweez Paris Premier Padel Major !

Możemy mówić o zaskoczeniu, ponieważ myśleliśmy, że tor będzie na zawsze transmitowany we Francji na kanale beIN Sports, którego prezesem jest nikt inny jak Nasser Al-Khelaifi, prezes QSI. Ale Premier Padel postanowił pozostawić nadawanie we Francji Canal Plus. Obie strony osiągnęły wieloletnie porozumienie. Kanał z Kataru będzie nadal transmitował trasę w prawie 40 krajach.

To wybór dla Canal, który jest również właścicielem praw do World Padel Tour we Francji. Miejmy tylko nadzieję, że kanał, który transmitował tylko dwa turnieje WPT w 2022 roku, będzie odważniejszy Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi