Obraz pierwszego Premier Padel historii wyszło. Jak zobaczycie, w Doha odbędą się wielkie mecze.

Gdy kwalifikacje się nagrzewają, to jest główne losowanie tego Ooredoo Qatar Major 2022, które właśnie zostało zaprezentowane.

Zgodnie z oczekiwaniami, 8 nasion jest zwolnionych z pierwszej rundy. Dlatego będziemy musieli poczekać, zanim zobaczymy najlepszych w pracy.

Mimo to w ten poniedziałek nadal będziemy mieć kilka świetnych starć, takich jak bardzo wybuchowe Lijo/Botello vs Leal/Semmler!

Po stronie francuskiej Benjamin Tison i Teo Zapata będą przeciwstawiać się młodym Enrique Goenaga (80 l.) i Victorowi Mena (90 l.). To szok, który powinien ich czekać, zanim zaoferują sobie galowy mecz przeciwko numerom 1, Juanowi Lebronowi i Ale Galanowi.

100% francuska para w tabeli, Maigret/Inzerillo, która, pamiętajmy, zyskała na a Wild-Card, będzie miał bardzo trudny mecz z Francisco Gil (31) i Agustinem Silingo (33)!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !