Od początku tygodnia Paquito Navarro i Martin Di Nenno byli nieugięci. Podopieczni Rodri Ovide'a jeszcze nie zostawili seta w Doha.

Di Nenno i Navarro powiedział nam wczoraj, dobrze się czują w Katarze i to widać! Rzeczywiście, zawodnicy Rodri Ovide mają szalony turniej w Doha. W przeciwieństwie do Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza w dzisiejszych półfinałach, zwycięzcy ostatniego Vigo Open grali na bardzo wysokim poziomie na korcie centralnym Khalifa International Tennis and Squash Complex. Spodziewaliśmy się dużego szoku między dwiema parami, ale Paquito i Martin byli w ten piątek po prostu zbyt silni. Wygrali bez wstrząsów 6/2 6/3 i udali się do nowego finału.

Drużyna numer 2 nigdy nie opuściła więcej niż trzech meczów w zestawie i dlatego jutro pojawi się w najwyższej formie. Teraz okaże się, kto zmierzy się z nimi, aby spróbować zdobyć tytuł Qatar Major: Lebron i Galan czy Chingotto i Tello?

Odpowiedz tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !