Javi Garrido i Lucas Campagnolo rozegrali bardzo dużą grę, pokonując Pablo Limę i Maxi Sancheza w runda XNUMX z Premier Padel Katar Major.

To para, która jest wygodna na zewnątrz! Po pokonaniu kursów i dotarciu do finału World Padel Tour Na świeżym powietrzu w Miami Open, Lucas Campagnolo i Javi Garrido udowadniają, że można na nich liczyć również w Doha.

Rzeczywiście, podobnie jak na Florydzie, zawodnicy Maxi Grabiela zdominowali dwóch byłych światowych liderów, Pablo Limę i Maxi Sancheza. Zwycięstwo odniesione w trzech setach (6/4 3/6 6/3) z rozstawioną piątką turnieju, które pozwala im awansować do ćwierćfinału. Jutro czeka ich bardzo ważny mecz z inną parą, która świeci na zewnątrz: składającą się z Alexa Ruiza i Franco Stupaczuka. Faworyci na papierze, podopieczni Carlosa Pozzoniego musieli dziś stoczyć dobrą bitwę, aby pokonać młodego Ivana Ramireza i Alexa Arroyo: 5/6 3/7.

W innych spotkaniach, jak widać poniżej, ulubione pary wykonały zadanie.

Pamiętamy oczywiście „piękne” zwycięstwo Beli i Coello nad Nieto/Yanguas (dwie pary to jedno zwycięstwo przez cały ten sezon przed tym meczem), świetna forma Di Nenno/Navarro, czy zakończenie przygody Lucky Losers Ignacio Vilariño i Jose Gonzalez. Jutro czekają nas wielkie wstrząsy, jak widać poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !