Po Paquito Navarro i Martinie Di Nennodo finału konkursu zakwalifikowali się Juan Lebron i Ale Galan Premier Padel Katar Major!

Dwie ulubione pary nie zachwiały się dzisiaj, a jutro w finale znajdziemy je. Podobnie jak Di Nenno i Navarro, Lebron i Galan potrzebowali tylko dwóch zestawów, aby pokonać swoich przeciwników dnia.

Wygrywając 6/4 6/3 z Chingotto i Tello, numery 1 zachowały swoje siły i jutro powinny być w najlepszej formie, aby zaoferować nam finał na bardzo wysokim poziomie. Podopieczni Mariano Amata będą mieli okazję zemścić się na podopiecznych Rodriego Ovide'a, który pokonał ich tydzień temu na gali World Padel Tour Vigo (2/6 6/3 6/4).

W najbliższą sobotę o godzinie 20:30 w Katarze (19:30 we Francji) będziemy mieli okazję śledzić ten prawdziwy plakat galowy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !