Dzisiaj startuje główne losowanie Premier Padel Qatar Major, pierwszy turniej nowego oficjalnego obwodu FIP.

Dobrą wiadomością jest to, że fani będą traktowani w bardzo wielkim dniu padel od 14 w Katarze (00 w Paryżu). Jak wspomnieliśmy wcześniej, w Hiszpanii wszystkie mecze będą dostępne na YouTube za pośrednictwem łańcuch Premier Padel. We Francji mecze tego Kataru Major będą transmitowane na beIN Sports Max oraz na YouTube.

Więcej informacji na temat transmisji z Premier Padel, Zdarza się ICI.

Dla francuskich kibiców to pierwszy dzień, który zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ w najbliższy poniedziałek na stokach pojawią się 4 tricolory.

Jerome Inzerillo i Adrien Maigret zmierzą się z Francisco Gilem (31) i Agustinem Silingo (33) na torze 3 w drugiej rotacji. Pozostała dwójka Francuzów zagra pod sam koniec dnia.

Benjamin Tison i Teo Zapata zmierzą się z Enrique Goenagą (80) i Victorem Meną (90) na torze 2, a Thomas Leygue i Ignacio Sager Nagel skrzyżują się z José Antonio Garcią Diestro (34) i Antonio Fernandezem Cano (35) na torze 3 .

Cały program znajdziesz poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !