Pokonani w 1/8 finału przez Garrido i Yanguasa w Riyadzie Fede Chingotto i Momo Gonzalez chcą zakwalifikować się do swojego pierwszego wspólnego ćwierćfinału w Riyadzie Doha.

A ci, którzy tworzą piąte rozstawienie, rozpoczęli całkiem nieźle. Rzeczywiście, pomimo bardzo niebezpiecznego remisu, Momo i Fede byli w stanie ułatwić życie.

Podopieczni Gaby Reca zdołali uciec z pułapki, którą Libaak i Augsburger na nich zastawili w 1:24, odnosząc przekonujące zwycięstwo. Wynik 6/4 6/3 kwalifikuje Chingotto i Gonzaleza do pozostałych wydarzeń w Katarze. Jutro w kwalifikacjach ćwierćfinałowych para hiszpańsko-argentyńska zmierzy się z Maxi Sanchezem i Gonzalo Rubio (11), zwycięzcami Lamperti / Jimenez w dwóch zaciętych setach (7/6 6/4).

Aby śledzić pozostałe mecze w Doha w ten poniedziałek:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !