Dochodzimy do sedna sprawy w Doha, gdzie w poniedziałek rozgrywana jest 32. runda turnieju Major w Katarze, a faworyci mają swój wielki debiut. Wielki dzień padel czeka na nas od 13:30 czasu francuskiego, a wyemitowanych zostanie aż siedem utworów!

Wśród mężczyzn meczem, który przyciąga wzrok wszystkich jest oczywiście starcie kwalifikatorów Tino Libaaka i Leo Augsburgera z piątym rozstawionym Momo Gonzalezem / Fede Chingotto.

Będziemy także śledzić debiut w rywalizacji par, które rozczarowały w Riyadzie: Navarro / Gutiérrez, Bela / Capra i Tello / Ruiz. Czy te duety, które na papierze mają raczej przystępne mecze, będą w stanie odzyskać siły i narzucić swój status, aby zakwalifikować się do ósmej edycji?

Wśród dziewcząt będziemy oczywiście śledzić nowe duety, które debiutują w Katarze. Jeden z nich, Triay/Fernandez, jest także przeciwny dwóm ostatnim przedstawicielom Francji, Alix Collombon i Jessica Ginier. Czy Francuzkom uda się stworzyć gigantyczną niespodziankę i wykorzystać fakt, że Gemmie i jej nowemu partnerowi brakuje wspólnego doświadczenia?

Inne nowe pary, czyli Ortega / Virseda, Rufo / Martinez, a nawet Osoro / Goenaga, również spróbują dobrze rozpocząć poniedziałek.

Dzisiejszy program:

Linki do śledzenia meczów:

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Ścieżka 4

Ścieżka 5

Ścieżka 6

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !