Oprócz górnego ziarna 7, pobity przez Lucky Losers tego popołudnia, wszystkie najwyżej sklasyfikowane pary wykonały swoje zadanie we wtorek w Doha.

Faworyci są w Katarze, ale niektórym było to trudne! Oczywiście myślimy najpierw o Lebronie i Galanie, którzy mają upuścił seta przeciwko Tisonowi i Zapata, ale także Beli i Coello, którzy musieli walczyć w drugiej rundzie z Albą / Cepero, ostatecznie zakończyli dogrywkę po uratowaniu kilku setów!

Z kolei pary Ruiz/Stupa i Di Nenno/Navarro udowodniły, że już w Katarze są w świetnej formie i bez problemu zaaklimatyzują się do warunków zewnętrznych.

Dlatego jutro 7 z 8 rozstawionych i 11 z 12 najlepiej sklasyfikowanych par będzie na stokach, przez dzień, który nadal zapowiada się bardzo ciekawie. Wśród najpiękniejszych plakatów myślimy oczywiście o tym między Bela / Coello a Nieto / Yanguas. Rzeczywiście, będzie to trzecie starcie między tymi dwoma duetami w tym sezonie. Na razie mają remis po jednym zwycięstwie: dlatego jutro po południu czeka nas bardzo ważny mecz!

Spodziewamy się również bardzo ciekawego meczu pomiędzy parą, która była w bardzo dobrej formie na początku sezonu, Campagnolo / Garrido, a byłym numerem 1 Pablo Limą i Maxi Sanchez. Krótko mówiąc, kolejny bardzo piękny dzień padel nadchodzi w Doha!

Mecze rozpoczną się o 15:30 czasu lokalnego (14:30 we Francji) i można je oglądać na beIN Sports lub na Kanał YouTube z Premier Padel !

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć tabelę, dzieje się to tuż poniżej:

Mecze rozpoczną się o 14:30 we Francji, na beIN Sports lub na Kanał YouTube z Premier Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !