Do drugi raz w tym sezonie, Ramiro Moyano i Francisco Gil odkrywają, że grają w punkt, który wywołuje trochę kontrowersji, ponieważ nie wszyscy zdają się być świadomi zasady!

Jeśli sporny punkt przy stanie 5:2 15:0 w pierwszym secie nie miał tak naprawdę żadnego wpływu na spotkanie, wygrane bez żadnego sporu przez faworytów 6:2:6:3, to widzieliśmy, że wszystko na świecie wydawało się trochę zagubiony na torze, a nawet na zewnątrz!

Oto sytuacja: Moyano Par 3 najpierw odbija się od śruby na pasku bocznym nad trzymetrową siatką, po czym toczy się z powrotem, dotykając półki nad bocznym oknem, a następnie z powrotem na ziemię. Z tyłu punkt trwa i wygrywają Coello i Tapia. Ale Gil i Moyano zastanawiają się, czy fakt, że piłka uderzyła w tę część toru, nie daje im punktu, trochę jak wtedy, gdy uderzasz w miejsce. Innymi słowy, czy ta śruba jest częścią toru?

Oczywiście, że tak, bo w końcu, po trzyminutowym zamieszaniu z przybyciem superwizora, arbiter zostawił punkt Coello i Tapii.

Aby przejrzeć daną giełdę, tak jest ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !