Benjamin Tison i Teodoro Zapata zakwalifikował się do drugiej rundy konkursuOoredoo Katar Major 2022 de Premier Padel. Para francusko-hiszpańska ma jutro mecz galowy przeciwko Lebron i Galan.

Solidny występ

Tison i Zapata tworzą parę, której wielu teraz chce uniknąć. W obliczu Victora Meny i Enrique Goenagi faworyci wykonali zadanie, dostarczając wydajność godna ich rankingu.

W końcu zwyciężają 6 / 4 6 / 4 i jutro będzie wyzwaniem Juan Lebron i Alejandro Galan o wejście do biegania świata nr 1.

Mniej sukcesów dla innych Francuzów

Wszyscy pozostali Francuzi przegrali w jeden dzień bez większego zaskoczenia. Jérôme Inzerillo i Adrien Maigret zostali zmuszeni do: przepadek po urazie ścięgna.

Thomas Leygue i jego hiszpańskiego partnera Ignacio Sager nie zdołali zamienić dobrego startu w mecz w zwycięstwo z Fernandez/Garcia. Końcówka pierwszego seta była fatalna dla dwóch młodych graczy, którzy upadli w drugim secie 7/5 6/1.

Jutro 8 nasion zadebiutuje w wielkim dniu padel w kompleksie sportowym Khalifa.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !